Cookies Wij gebruiken cookies om de website optimaal te laten functioneren en om in te spelen op de informatiebehoefte van onze bezoekers. Door gebruik te maken van onze website stemt u in met het plaatsen van cookies. Lees meer hierover in onze privacy- en cookieverklaring.
Lettergrootte
A A A

Contactpersoon per gemeente/regio

Hulpvraag Gemeenten Contactpersoon Gegevens
Ambulante ondersteuning

Bellingwedde, Eemsmond, Groningen, Grootegast, Haren, Hoogezand-Sappemeer, Leek, Loppersum, Marum, Menterwolde, Noordenveld, Oldambt, Pekela, Slochteren, Stadskanaal, Tynaarlo, Veendam, Vlagtwedde

John Woltjer

jwoltjer@detrans.nl
t 06 - 10 38 34 57

Ambulante ondersteuning

Assen, De Wolden, Hoogeveen, Meppel, Midden-Drenthe, Emmen, Coevorden, Westerveld,
Dalfsen, Kampen, Staphorst, Steenwijkerland, Zwartewaterland, Zwolle

Irma Meijerink

imeijerink@detrans.nl
t 06 - 18 94 12 51

Ambulante ondersteuning Aa en Hunze, Borger Odoorn Sandra Kropholler

skropholler@detrans.nl
t 06 - 23 60 64 28

 Dagbesteding Emmen e.o. Ginie Flinkert

gflinkert@detrans.nl
t 06 - 10 39 09 91

Wonen en logeren voor kinderen en jong volwassenen

Regio Zuidoost Drenthe en Noord Drenthe

Gitty Bakker gbakker@detrans.nl
t 06 - 53 42 41 67
Behandeling, dagbesteding, begeleiding op school, Ambulante begeleiding kind en jeugd

Regio Zuidoost Drenthe

Milou Officier

 

 

mofficier@detrans.nl
t 06 - 53 66 96 24

 

Dagbesteding (WLZ en Wmo)

Gemeente Emmen

Jan Goossen jgoossen@detrans.nl
t 06 - 13 58 98 37