Cookies Wij gebruiken cookies om de website optimaal te laten functioneren en om in te spelen op de informatiebehoefte van onze bezoekers. Door gebruik te maken van onze website stemt u in met het plaatsen van cookies. Lees meer hierover in onze privacy- en cookieverklaring.
Lettergrootte
A A A

Contactpersoon per gemeente/regio

Hulpvraag

Gemeenten

Contactpersoon

Gegevens

Ambulante ondersteuning

Bellingwedde, Eemsmond, Groningen, Grootegast, Haren, Hoogezand-Sappemeer, Loppersum, Marum, Menterwolde, Oldambt, Pekela, Slochteren, Stadskanaal, Veendam, Vlagtwedde

Leek, Noordenveld en Tynaarlo

John Woltjer

jwoltjer@detrans.nl
t 06 - 10 38 34 57

 

 

 

 

Ambulante ondersteuning

Assen, De Wolden, Hoogeveen, Meppel, Midden-Drenthe, Westerveld, Dalfsen, Kampen, Staphorst, Steenwijkerland, Zwolle

Coevorden, Regio Zuidoost Drenthe

Gieneke Luinge

gluinge@detrans.nl
t 06 - 18 94 12 51

 

 

 

 

Ambulante ondersteuning

Aa en Hunze en Borger-Odoorn

Sandra Kropholler

skropholler@detrans.nl
t 06 – 23 60 64 28

 

 

 

 

Wonen en logeren voor kinderen en jong volwassenen

Regio Zuidoost Drenthe en Noord Drenthe

Gitty Bakker

gbakker@detrans.nl
t 06 – 53 42 41 67

 

 

 

 

KDC
De Vuurtoren: behandeling, dagbesteding,
ambulante begeleiding thuis en begeleiding op school

 

Regio Zuidoost Drenthe, gemeente Emmen

Annelies Hulsman

Regisseurs:
Milou Officier
 

Harma Kleine Deters

ahulsman@detrans.nl
t 06 – 83 06 52 79

mofficier@detrans.nl
t 06 – 53 66 96 24

hkleinedeters@detrans.nl
t 06 – 22 06 17 88

 

 

 

 

Dagbesteding (WLZ en Wmo)

Gemeente Emmen

Mark van Mossel

mvanmossel@detrans.nl
t 06 – 83 64 19 78

 

 

 

 

Dagbesteding (WLZ en Wmo)

Gemeente Nooitgedacht, Rolde

Mark Kramer

mkramer@detrans.nl
t 06 – 30 30 18 08